Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - I тур [Сумська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:53:45, Дульський Дмитро Андрійович, B.
Остання відправка: 4:58:27, Колодяжний Дмитро Сергійович, C.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Харьков Денис В’ячеславович 100 (1)
0:02:20
100 (7)
1:04:43
69 (24) 12 (8)   2 281
2 Тюльпа Максим Олександрович 100 (1)
0:05:13
100 (1)
0:16:54
60 (1) 12 (11)   2 272
3 Семенистий Андрій Сергійович 100 (2)
0:07:24
100 (2)
0:40:31
51 (3) 20 (2)   2 271
4 Московець Степан Сергійович 100 (1)
0:09:23
100 (1)
0:25:28
63 (5) 6 (1)   2 269
5-7 Серебряков Арсеній Євгенович 100 (3)
0:13:37
100 (14)
2:57:16
66 (11)     2 266
5-7 Гончаренко Андрій Андрійович 100 (1)
0:07:43
100 (1)
0:28:35
66 (35)     2 266
5-7 Колодяжний Дмитро Сергійович 100 (1)
0:08:49
100 (3)
0:32:55
60 (16) 6 (6)   2 266
8 Волинець Кирило Михайлович 100 (3)
1:09:45
100 (1)
1:04:36
54 (7) 6 (9)   2 260
9 Демяненко Дмитро Валерійович 100 (2)
0:09:46
100 (4)
0:46:32
57 (8) 0 (10) 0 (1) 2 257
10-11 Оболонський Денис Володимирович 100 (1)
0:08:00
100 (2)
0:30:23
42 (7) 12 (3)   2 254
10-11 Храмченко Анатолій Сергійович 100 (3)
0:17:49
100 (4)
1:08:41
54 (17) 0 (6)   2 254
12 Лащенков Руслан Олександрович 100 (1)
0:09:32
100 (1)
0:35:01
51 (3) 0 (9)   2 251
13-14 Лисенко Микола Валерійович 100 (1)
1:09:59
100 (1)
1:23:12
48 (1) 0 (2)   2 248
13-14 Безрук Владислав Миколайович 100 (1)
0:11:18
100 (9)
1:26:05
48 (24) 0 (2) 0 (1) 2 248
15 Дульський Дмитро Андрійович 100 (4)
0:19:47
100 (1)
0:46:10
42 (5) 0 (2)   2 242
16 Червяков Максим Олександрович 100 (1)
0:19:26
86 (5) 51 (4)     1 237
17 Гончарук Іван Володимирович 100 (4)
0:30:12
100 (6)
4:26:19
3 (13)     2 203
18 Антоненко Антон Сергійович 100 (3)
0:14:00
69 (17) 6 (3)     1 175
19 Яценко Аркадій Станіславович 100 (1)
3:28:47
31 (6) 0 (4)     1 131
20 Москаленко Кирило Олександрович 100 (1)
0:15:20
11 (3) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 1 111
21 Шовкопляс Богдан Вікторович 100 (7)
0:53:41
6 (9) 3 (1) 0 (14)   1 109
22-28 Гаранін Гліб Юрійович 0 (9)         0 0
22-28 Ващенко Денис Сергійович           0 0
22-28 Васеньов Костянтин Володимирович           0 0
22-28 Полежай Олеся Ігорівна           0 0
22-28 Піскурьов Ілля Віталійович           0 0
22-28 Завгородній Віталій Олександрович           0 0
22-28 Кандиба Владислав Віталійович           0 0
  Усього:   52 98 193 86 3 432  
  Успішних:   21 16 0 0 0 37  
  %:   40% 16% 0% 0% 0% 9%