Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - II тур [Сумська область]" - [4:58:38], триває

Остання успішна здача: 4:36:02, Лисенко Микола Валерійович, B.
Остання відправка: 4:58:36, Тюльпа Максим Олександрович, E.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1-8 Лащенков Руслан Олександрович 100 (1)
0:07:46
100 (1)
0:22:49
100 (31)
4:29:33
100 (2)
3:37:24
20 (9) 4 420
1-8 Харьков Денис В’ячеславович 100 (1)
0:00:10
100 (1)
0:14:28
100 (13)
2:07:22
100 (2)
1:42:23
20 (10) 4 420
1-8 Волинець Кирило Михайлович 100 (1)
0:05:15
100 (4)
2:39:10
100 (3)
2:36:17
100 (4)
2:30:28
20 (8) 4 420
1-8 Оболонський Денис Володимирович 100 (1)
0:08:03
100 (1)
0:18:02
100 (5)
1:46:52
100 (3)
2:10:09
20 (5) 4 420
1-8 Тюльпа Максим Олександрович 100 (2)
0:06:56
100 (2)
0:25:02
100 (1)
0:55:28
100 (4)
1:58:39
20 (18) 4 420
1-8 Лисенко Микола Валерійович 100 (1)
0:09:22
100 (7)
4:36:02
100 (16)
4:24:55
100 (1)
1:45:23
20 (9) 4 420
1-8 Московець Степан Сергійович 100 (2)
0:07:00
100 (1)
0:22:36
100 (6)
1:56:08
100 (1)
2:15:46
20 (4) 4 420
1-8 Семенистий Андрій Сергійович 100 (1)
0:07:38
100 (2)
0:24:29
100 (2)
1:03:43
100 (6)
2:55:54
20 (14) 4 420
9 Гончаренко Андрій Андрійович 100 (2)
0:10:53
100 (8)
0:43:16
72 (28) 100 (4)
2:16:24
20 (7) 3 392
10 Колодяжний Дмитро Сергійович 100 (2)
0:09:35
100 (2)
0:38:22
43 (6) 100 (2)
4:34:03
20 (7) 3 363
11 Серебряков Арсеній Євгенович 100 (1)
0:15:19
100 (1)
0:32:22
100 (16)
4:08:03
52 (12) 10 (1) 3 362
12 Демяненко Дмитро Валерійович 100 (2)
0:11:06
100 (1)
0:24:06
20 (9) 100 (3)
2:07:34
20 (2) 3 340
13 Храмченко Анатолій Сергійович 100 (3)
0:23:31
100 (1)
0:39:02
100 (14)
3:50:17
26 (9) 0 (6) 3 326
14 Дульський Дмитро Андрійович 100 (1)
0:18:27
100 (2)
0:33:36
72 (18) 26 (9) 10 (2) 2 308
15 Безрук Владислав Миколайович 100 (3)
0:13:27
100 (1)
0:35:05
20 (14) 73 (5) 10 (8) 2 303
16 Шовкопляс Богдан Вікторович 100 (1)
0:25:30
100 (2)
0:45:16
18 (13) 73 (1) 0 (10) 2 291
17 Антоненко Антон Сергійович 90 (9) 92 (2)   73 (3) 20 (13) 0 275
18 Червяков Максим Олександрович 95 (9) 100 (2)
0:56:24
  73 (1) 0 (3) 1 268
19 Гончарук Іван Володимирович 90 (5) 100 (1)
1:37:08
0 (1) 73 (9)   1 263
20 Москаленко Кирило Олександрович 100 (2)
2:41:58
100 (1)
0:40:55
9 (7) 33 (6) 0 (2) 2 242
21 Яценко Аркадій Станіславович 100 (2)
0:07:59
100 (1)
0:57:17
22 (10)     2 222
22 Гаранін Гліб Юрійович 80 (6) 60 (4) 16 (1) 0 (2)   0 156
23-28 Ващенко Денис Сергійович           0 0
23-28 Васеньов Костянтин Володимирович           0 0
23-28 Полежай Олеся Ігорівна           0 0
23-28 Піскурьов Ілля Віталійович           0 0
23-28 Завгородній Віталій Олександрович           0 0
23-28 Кандиба Владислав Віталійович           0 0
  Усього:   58 48 214 89 138 547  
  Успішних:   18 20 10 11 0 59  
  %:   31% 42% 5% 12% 0% 11%